אנחנו חוגגים יום הולדת, אז מותר לנו להשוויץ קצת? אומרים שהיופי בעיני המתבונן, אז שימו לב לזה

2021-07-16

כן כן , התבגרנו בעוד שנה ורשמית אנחנו חוגגים כבר שנתיים מאז שיצאנו לעולם כמשרד פרסום דיגיטלי דיגיטלקס (אנחנו פעילים מאחורי הקלעים והענקו שירותים למשרדי פרסום בעיקר כבר מעל 15 שנה) והפעם החלטנו דווקא לפרגן לעצמנו, בשנה האחרונה מאז שהתחילה הקורונה בעצם, עברנו המון תהליכים והתבגרנו.
התחלנו כצוות של 3 אנשים ולאט לאט גדלנו והצלחנו להתפתח ולפתח שיטות חדשות ומגוונות לייצר תוצאות עבור הלקוחות שלנו, לאורך כל השנה עבדנו מאוד קשה, לקוחות הצטרפו אלינו, לקוחות עזבו, אבל תמיד נשארנו נאמנים למה שנכון עבור הלקוח ומחוייבים להשגת התוצאות.
זה המוטו שלנו, הדרך שלנו, המטרה שלנו.
תיק העבודות שלנו גדל והתנפח, המוטו שלנו ממשיך להיות שכולם אצלו עצמאיים, כולם אצלנו טאלנטים בתחומם וכולם מחוייבים מטרה אחת – הצלחת הלקוח.
ואת זה אנחנו רוצים להראות לכם.. 
אז תנו לנו הפעם להשוויץ קצת בתוצאות ובעבודות אחרונות שעשינו.
הקמנו מחלקת סושיאל מדיה חזקה ומרשימה בניצוחה של שקד המוכשרת, שמגיעה עד אליכם לעסק ודואגת להראות כמה אתם והמוצרים שלכם יפים ומהממים..

 

הגדלנו לעשות עם צירוף של שלושה טאלנטים נוספים וחזקים למחלקת הPPC שלנו, שעובדים ימים כלילות יחד עם יוני איש הטכנולוגיה הכל יכול שלנו.

הרחבנו את מניפת השירותים שלנו יחד עם עמית איש התוכן יצרנו שיתופי פעולה עם רשת 13 ופתחנו מחלקת רכש מדיה באופליין ויצרנו את מותג הספוטאון שמנחה אלעד זוהר, וכמובן המשכנו כל הזמן לייצר תוצאות!!

 

 

עכשיו תנו לנו להראות לכם קצת מספרים ותוצאות.. 

אלה רק דוגמאות קטנות אמיתיות של תוצאות ועלויות לליד שהלקוחות שלנו משלמים, אנחנו באמת יודעים לייצר תוצאות ועושים את זה בסטייל, בואו תראו כמה יפים נראים הפוסטים שאנחנו עושים עבור הלקוחות שלנו…

מערכת היחסים שתירקם בינינו היא לא מערכת יחסים קלאסית של נותן שירות-לקוח.
הלקוחות שלנו הם קודם כל שותפים.
שותפים לדרך, לתוצאה וכמובן, להצלחה.

האינטרסים שלנו חופפים בכל המובנים.

אנחנו לא אוהבים להשתמש בקלישאות אבל לפעמים צריך לתת להן את הכבוד המגיע להן, הרי לא סתם הן הפכו לקלישאות, אז הנה אחת טובה: ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו. חד וחלק.

זה לא משנה אם אתם עסק של עובד אחד או חברת ענק – אנחנו יודעים לספק את הלידים והמכירות ממגוון ענק של ערוצים בקצב גבוה מהיום הראשון, לידים חמים שהם רק שלכם.

רוצים שנעשה קסמים גם לעסק שלכם? דברו איתנו כבר עכשיו!

בעל עסק? רוצה להתחיל לקבל זרם של פניות חדשות?

השאירו פרטים עכשיו ותנו לנו לטפל עבורכם בכל ערוצי הפרסום הדיגיטלי!

בעל עסק? רוצה להתחיל לקבל זרם של פניות חדשות?

השאירו פרטים עכשיו ותנו לנו לטפל עבורכם בכל ערוצי הפרסום הדיגיטלי:

דילוג לתוכן