ייעוץ לעסקים קטנים שמניב תוצאות

2023-08-21

הרחבת העסק שלכם והגדלת הפעילות העסקית הם חלק טבעי מפעילות עסקית בריאה וחלומו הרטוב של כל בעל עסק. אולם, במסגרת הפעילות השוטפת, לא תמיד קל לראות כיצד אפשר לעשות זאת, ובטח שלא כל כך פשוט לבנות אסטרטגיות פעולה נכונות ומדויקות שמתאימות לעסק בנקודת הזמן בה הוא נמצא.

טכניקות חכמות מובילות לתוצאות איכותיות וארוכות טווח

כדי להרחיב את העסק ואת הפעילות העסקית, אתם עשויים לגלות שנדרש להיעזר בשירותים מקצועיים של יועצים עסקיים ושיווקיים. באמצעות עיצוב מודל עסקי, הגדרת אסטרטגיה שיווקית ובניית תוכנית פעולה, ניתן להגשים מטרות ולהגיע ליעדים שונים.

בואו לגבש תוכנית אסטרטגית ארוכת טווח ולהגדיל את ההכנסות שלכם, מנפו את הזמן והכסף שלכם ושדרגו את העסק שלכם לרמה חדשה. אנו מזמינים אתכם לדבר איתנו על הרעיונות והאתגרים העסקיים שלכם, כדי שנבחן יחד איך להרים את העסק שלכם למעלה ולהובילו להצלחה עסקית.

מה תרוויחו מזה?

ייעוץ עסקי ושיווקי לעסק שלכם יאפשר לכם 

 • להגדיל את ההכנסות והרווחים מהעסק.
 • לנצל את הזמן ואת הנכסים שלכם בצורה מיטבית ולייעל את המודל העסקי שלכם.
 • לרכוש מיומנויות שיווק ומיומנויות עסקיות ספציפיות לעסק שלכם.
 • להרחיב את טווח החשיפה שלכם ולמצוא לקוחות חדשים באופן עקבי.
 • לגבש תוכנית עסקית ושיווקית להרחבת הפעילות העסקית שלכם.
 • לשפר את הבהירות בנוגע לחזון העסקי שלכם ופרויקטים חדשים.
 • ליצור תוכנית פעולה יעילה לכל יעד שהצבתם לעצמכם.

ייעוץ עסקי שיווקי – כתובת אחת למגוון שירותים שירימו את העסק שלכם בכמה רמות מעל המתחרים

אנו מכוונים גבוה ומציעים מעטפת כוללת של שירותי ייעוץ, שמותאמים במיוחד לבעלי עסקים  ומסייעים להם לפתח את העסק ולנהל אותו ביעילות.

 • מגדירים את המטרות והתוכניות העסקיות שלכם לניהול עסק יעיל

באמצעות תכנון וייעוץ אסטרטגיה לעסקים, נדון ביעדים העסקיים שלכם, נעצב את המודל העסקי שלכם ונבנה תוכנית פעולה שתביא אתכם ליעדים הללו. נעזור לכם לנהל את הזמן שלכם מחדש, כך שיהיה לכם יותר ממנו למינוף הפעילות העסקית והגברת היעילות של כל פעולה שתנקטו.

 • מושכים לקוחות חדשים ומגדילים את הפעילות העסקית

בניית אסטרטגיה עסקית ושיווקית תסייע לנו לבנות תוכנית שיווק מגובשת וחזקה אונליין ואופליין. על ידי מינוף זמן השיווק והתקציב השיווקי, נוכל להגיע לקהלים חדשים, למשוך לידים ולהביא תנועה לאתר ולעסק שלכם. על ידי אפיון קהלים, מחקר מתחרים ובחירת פלטפורמות שיווק שמדויקות לעסק שלכם נוכל להניב את התוצאות האפקטיביות ביותר מכל פעולת שיווק ואתם תרוויחו הרבה יותר – חשיפה, מעורבות ותנועה שוטפת של לקוחות חדשים.

 • מגבירים את המוטיבציה, המיקוד, הבהירות, ההצלחה והאיזון

שילוב התוכנית העסקית והשיווקית באימון וייעוץ מסורתי לניהול נכון יעניקו לכם את הדרך להתפתחות אישית ועסקית כאחד. כאשר אתם תהיו טובים יותר, גם העסק שלכם יצמח ויזכה להצלחה.

 • מגדילים את ההכנסות והרווחים

לפעמים הגדלת ההכנסות של העסק פירושה בניית מנועי שיווק יעילים. זה עשוי להוביל אותנו לסיעור מוחות פורה שבסופו נוכל לבצע אופטימיזציה מלאה של כל פעולות השיווק, לייעל את צוותי השיווק והמכירות של העסק, ואף לפתיח שירות או מוצר חדש.

 • מוצאים הזדמנויות עסקיות חדשות

אנחנו אוהבים לעזור לעסקים להרחיב את בסיס הלקוחות שלהם. לפעמים זה אומר ניצול ערוצי שיווק חדשים, ולפעמים זה אומר עיצוב מחדש של מוצר או שירות לשוק חדש. כך או כך – המטרה שלנו היא, שתוכלו למצוא הזדמנויות עסקיות חדשות ולהגדיל את ההכנסות שלכם.

מבחן התוצאה הוא המדד העיקרי שלנו

מרבית הלקוחות שמגיעים אלינו מתמודדים עם אחד משני המאבקים הבאים: או שהם לא יודעים כיצד להגיע ללקוחות שהם רוצים או צריכים, או שהעסק עובד, אבל הם לא מצליחים להגדיל את הפעילות העסקית. 

עם יותר מ- 15 שנות ניסיון בבניית אסטרטגיות, ניהול קשרי לקוחות, ניהול קמפיינים והדרכת עסקים אנו גאים בשורה של הצלחות שעומדות לזכותנו. אנו מציעים שיטות שמותאמות באופן אישי לכל עסק בהתאם להיקף הפעילות שלו, למטרות העסקיות שלו ולנישה שאליה הוא משתייך. השיטות, שהוכחו כיעילות מאפשרות לבעלי עסקים למקסם את הפעולות שלהם ולהגיע לתוצאות טובות יותר במגוון תחומי הפעילות של העסק, בכללותם השירות, המכירות, השיווק, הניהול ועוד.

בעל עסק? רוצה להתחיל לקבל זרם של פניות חדשות?

השאירו פרטים עכשיו ותנו לנו לטפל עבורכם בכל ערוצי הפרסום הדיגיטלי!

בעל עסק? רוצה להתחיל לקבל זרם של פניות חדשות?

השאירו פרטים עכשיו ותנו לנו לטפל עבורכם בכל ערוצי הפרסום הדיגיטלי:

דילוג לתוכן