חנות למסחר אונליין – למה זה חשוב לעסק?

2020-04-16

הדיגיטל הפך את העולם לקטן יותר, באמצעות שילוח פשוט, כל מי שיש לו מוצר או חלם פעם לפתח מוצר יכול היום די בקלות להגיע לקהל שלו ולמכור את המוצר.
חנות באינטרנט הפכה מאפשרות לחובה!
הקמה של אתר מכירות אונליין הפך לנגיש , פשוט, לא יקר ומאוד משתלם.

מה אתם מפספסים אם אין לכם עדין חנות אונליין?

זמינות- האפשרות להציג ולמכור 24 שעות ביממה בכל העולם.
דווקא עכשיו כשכולם בבית והאינטרנט הפך לאופציה היחידה לרכישת מוצרים, כל אחד יודע ומבין שבלי האפשרות לריכשה דרך חנות אונליין, עסקים רבים לא היו יכולים להמשיך להתקיים, האינטרנט הפך לחמצן של העסקים והאפשרות למכור אונליין פתחה את העולם למקום בלתי מוגבל שבאמצעותו גם לעסקים קטנים יש זכות קיום והם יכולים להוות תחרות אמיתית לכל עסק אחר.
עלויות- בהשוואה לחנות פיזית – העלויות נמוכות משמעותית.
קיימים פתרונות רבים היום, כמובן בחנות פיזית הייתם צריכים לרכוש מלאי גדול, לשכור מקום, להשקיע בעיצוב, להשקיע בהקמה.. בקיצור הרבה מאוד כסף, היום באינטרנט תוכלו לקבל את הכל בעלויות זניחות ונמוכות, או באמצעות אתר משלכם בפלטפרומה כמו וורדפרס או באמצעות אתר "מושכר" בפלטפורמה כמו וויקס או קונימבו ודומייו, בפוסטים הבאים נדון על היתרונות והחסרונות ביחד לכל פלטפורומה.
מכירה בהתאמה אישית- הצעות בזמן אמת למוצרים שהכי מעניינים את הלקוח (רימקטינג).
הכלי האימתני שמנצח את הקניונים, תתארו לכם מצב שלקוח נכנס לחנות שלכם בקניון, עבר על מספר מוצרים והחליט לא לקנות ולהמשיך הלאה לחנות הבאה.. נכון שזה מבאס?
עכשיו תתארו לכם מצב שגם בחנות הבאה אתם יכולים להמשיך להראות לו את המוצרים שלכם ולמכור את עצמכם? אז נכון זה הרעיון הכללי ברימרקטינג, הכלי האימתני של הרשתות הדיגיטליות, באמצעות הכלי הזה אפשר לרדוף אחרי הלקוחות שלכם, עד שיקנו!
קיימים כלים רבים ומגוונים, ואותם אנחנו נמשיך לסקור בפוסטים הבאים, מוזמנים להמשיך לעקוב אחרינו באמצעות הצטרפות והרשמה לרשימת התפוצה שלנו.

בעל עסק? רוצה להתחיל לקבל זרם של פניות חדשות?

השאירו פרטים עכשיו ותנו לנו לטפל עבורכם בכל ערוצי הפרסום הדיגיטלי!

בעל עסק? רוצה להתחיל לקבל זרם של פניות חדשות?

השאירו פרטים עכשיו ותנו לנו לטפל עבורכם בכל ערוצי הפרסום הדיגיטלי:

דילוג לתוכן