מרקטינג אוטומיישן להגדלת מכירות

2023-09-06

מרקטינג אוטומיישן לחנויות איקומרס

חנויות איקומרס רבות מפסידות המון כסף בגלל נטישת עגלת קניות, חוסר מעורבות של לקוחות וחזרתם לרכישות נוספות. מרקטינג אוטומיישן הוא הפתרון המושלם לבעיות אלו.

75% מהלקוחות נוטשים את עגלת הקניות

נטישת עגלת קניות: על פי מחקרים, כ-75% מהלקוחות נוטשים את עגלת הקניות שלהם לפני שהם מסיימים את הרכישה. זהו סכום כסף עצום שאוכל להיחסך באמצעות מרקטינג אוטומיישן. חוסר מעורבות של לקוחות: לקוחות מעורבים יותר בדרך כלל רוכשים יותר. מרקטינג אוטומיישן יכול לעזור לבעלי חנויות איקומרס לעודד מעורבות של לקוחות על ידי שליחת טיפים, תכנים וחדשות. חזרתם לרכישות נוספות: לקוחות חוזרים הם לקוחות רווחיים יותר.

marketing automation digitalex

מעודד לקוחות לחזור לרכישות נוספות

מרקטינג אוטומיישן: מרקטינג אוטומיישן יכול לעזור לבעלי חנויות איקומרס לעודד לקוחות לחזור לרכישות נוספות על ידי שליחת הצעות מחיר והטבות מיוחדות. זו טכנולוגיה שמאפשרת לבעלי חנויות איקומרס לשלוח מסרים שיווקים מותאמים אישית ללקוחות שלהם באופן אוטומטי, בשלבים שונים של מסע הלקוח.

איך עובד מרקטינג אוטומיישן?

מרקטינג אוטומיישן מבוסס על איסוף נתונים על הלקוחות. הנתונים נאספים במהלך מסע הלקוח, למשל כאשר לקוח מבקר באתר, ממלא טופס או רוכש מוצר. לאחר מכן, הנתונים משמשים כדי ליצור מסעות שיווק אוטומטיים מותאמים אישית ללקוחות.

היתרונות של מרקטינג אוטומיישן לחנויות איקומרס:

  • הגדלת המכירות: מרקטינג אוטומיישן יכול לעזור לבעלי חנויות איקומרס להגדיל את המכירות שלהם בכמה דרכים:
    • הפחתת נטישת עגלת קניות: על ידי שליחת מיילים או הודעות SMS ללקוחות שנוטשים את עגלת הקניות שלהם, בעלי חנויות איקומרס יכולים לעודד אותם לחזור ולסיים את הרכישה.
    • הגדלת מעורבות הלקוחות: מרקטינג אוטומיישן יכול לשמש כדי לעודד לקוחות מעורבים יותר עם החנות, למשל על ידי שליחת טיפים, תכנים וחדשות.
    • חיזוק הקשר עם הלקוחות: מרקטינג אוטומיישן יכול לשמש כדי ליצור קשר אישי יותר עם הלקוחות, למשל על ידי שליחת הצעות מחיר מותאמות אישית.
  • חיסכון בזמן וכסף: מרקטינג אוטומיישן יכול לעזור לבעלי חנויות איקומרס לחסוך בזמן וכסף על שיווק. במקום לבצע שיווק ידני, בעלי חנויות איקומרס יכולים להשתמש במרקטינג אוטומיישן כדי לשלוח מסרים שיווקים באופן אוטומטי.

איך להתחיל עם מרקטינג אוטומיישן?

ישנן מספר מערכות מרקטינג אוטומיישן בשוק, כדי להתחיל להשתמש במרקטינג אוטומיישן צריך לבחור מערכת מתאימה ולהתקין אותה בחנות שלהם. לאחר מכן לאסוף נתונים על הלקוחות שלהם ולהגדיר מסעות שיווק אוטומטיים. מעוניינים במערכת כזו לחנות שלכם? פנו אלינו >>>

בעל עסק? רוצה להתחיל לקבל זרם של פניות חדשות?

השאירו פרטים עכשיו ותנו לנו לטפל עבורכם בכל ערוצי הפרסום הדיגיטלי!

בעל עסק? רוצה להתחיל לקבל זרם של פניות חדשות?

השאירו פרטים עכשיו ותנו לנו לטפל עבורכם בכל ערוצי הפרסום הדיגיטלי:

דילוג לתוכן